.

טעימה קטנה ממה שהיה וממה שיהיה

טעימה קטנה מהסדנה האחרונה

כשיוגה צליל ומים נפגשים... 

סדנה יומית במים וביבשה

כפר חרוב  //  מצפה השלום
 9 בדצמבר 2019

16 בדצמבר 2019

כשיוגה צליל ומים נפגשים קורים דברים נפלאים...
תרגול יוגה בשיטה הזורמת טרי-יוגה וטיפולי וואטסו בבריכות חצובות בסלע, בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים,  גונגים ואוברטונים, אל מול נוף אינסופי הנשקף ממצפה השלום


כשיוגה וצליל נפגשים נוצר תדר ייחודי, העוטף חוויה מיוחדת של זרימה, הרפיה
וחופש אמיתי.

יום שלם שהוא חוויה רב-חושית יחידה במינה, על שפת מצוק הבזלת בדרום רמת הגולן אל מול נוף פנורמי עוצר נשימה: פסגות החרמון, הרי הגליל, מצוק הארבל, פסגת התבור, שדות עמק הירדן והכנרת במלוא תפארתה.

בלב הנוף הקסום הזה שוכן מצפה השלום, ובו בקתות עץ פסטורליות בסגנון אירופי, סוויטות מפנקות ו"רוח על המים" - חוויה נדירה של ציפה בבריכות טבעיות החצובות במערה אל מול הנוף המרהיב.

חוויה נדירה בעוצמתה

במהלך היום נתרגל טרי-יוגה בשילוב עם מוזיקה חיה ונלמד להכיר את עולם הצלילים העיליים ולעבוד איתו. הצלילים העיליים, הנחשבים למהות המוזיקה ולתמצית הפנימית שנובעת מ"האחד", יוצרים שילוב אורגני עם תרגול היוגה שלו כוח מרפא.

בנוסף נחווה מפגש של וואטסו וקערות טיבטיות, שיתקיימו בבריכות הטבעיות ומחוממות, החצובות במערה, מול הנוף האינסופי הנשקף מ"מצפה השלום" שבכפר חרוב.


לאורך הסדנה נעבוד עם שירת אוברטונים, גונגים, קולנים, כלי מיתר, קערות טיבטיות ועוד. 

המורים המופלאים אשר מלווים את הריטריט 

ענת גולד

תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה, בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מאות תלמידיה של ענת יודעים לספר על המקצוענות לצד הרכות והרוגע שהיא מביאה איתה אל התרגול. מוסמכת להוראת טרי-יוגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה, מים וצליל. לאתר של ענת.

 

שיר סופר 

מוזיקאי וזמר אוברטונים, מטפל בצלילים ומפתח שיטת הטיפול הייחודית "קול וצליל". מנהל את המרכז לצלילים מרפאים, מלמד ומעביר סדנאות ברחבי הארץ ובעולם. בשנת 1993 החל לערוך מסעות בעולם בעקבות המוזיקה, למד עם המאסטר רוס דיילי בכרתים ובאתונה ומאוחר יותר נסע ללמוד מוזיקה בהודו, שם למד כלי מיתר. בהמשך למד שירת צלילים עיליים במונגוליה. מנגן ומופיע עם הרכבים שונים ומופעי תיאטרון וכותב מוזיקה לסרטים. לאתר של שיר.

סדנה יומית ומפנקת הכוללת:

09:00-09:30 התארגנות תה/קפה 

09:30-11:15 תרגול יוגה וצלילים

11:20-12:00 ארוחת בוקר מיוחדת ומזינה לגוף ולנשמה

12:00-15:00 חווית ואטסו וצלילים בבריכות החמות ברוח על המים

15:30-17:00 מרק חם, מוזיקה חיה, סיכום ופרידה

לאורך היום נחווה סשנים של תרגול יוגה בשילוב נגינה חיה של צלילים מרפאים, גונגים ואוברטונים סשן של וואטסו בשילוב קערות טיבטיות בבריכות המחוממות של "רוח על המים" 

מנוחה, העמקה, נוף מרהיב ואווירה הוליסטית שתמלא אתכם ברוגע, נינוחות ואנרגיה חיובית

עלות לכל היום המיוחד 720 ש"ח לאדם

לאתר מצפה השלום - רוח על המים

משתתפים בסדנאות אחרות של ענת ושיר מספרים:

במפגש אתכם, ענת ושיר, מפגש מרתק המשלב צליל ותנועה המוגשים מתוך הלב, נוצרת אצל המתרגלים הרמוניה בין נפש וגוף. סוג של התעלות פיזית ורוחנית וחוויה עמוקה. תודה ענקית.

זהר, קיבוץ גונן

הצטרפו אלינו ליום אחד קסום במצפה השלום
הקדימו להירשם, מספר המקומות מוגבל
לפרטים נוספים ומחירים התקשרו: 052-2897779
או השאירו פרטים ונחזור אליכם 

שם *
דוא"ל *
טלפון נייד *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.